Referencie mojich spokojných klientov

Lýdia Mišenčíková
5/5
Ing.František Tropp, realitný maklér DLUGO reality, bol profesionálny bez chyby, doporučujem
Veľmi dobrá skúsenosť. Komunikácia či cez telefón alebo elektronicky veľmi dobrá. Profesionálny prístup
Miroslav Imrich
5/5
S prácou Ing. Troppa som veľmi spokojná. Obchod zrealizoval rýchlo, pre mňa finančne výhodne a spracoval všetky záležitosti v súvislosti s predajom nehnuteľnosti. Naozaj mi poskytol kompletný servis pri predaji nehnuteľnosti. Veľká spokojnosť
Dobrý deň z jeho prácou sme boli veľmi spokojný môžme len odporučiť
Krišakova Lucia
Pozitívne: Hodnota, Kvalita, Odozva, Profesionalita. Vrelo doporučujem pána Makléra. V priebehu roka nám dokázal predať 3 nehnuteľnosti. Je to profesionálny odborník v svojom odbore s maximálnou ústretovosťou a zanietením, pre klienta. Ďakujeme pán František a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Realizované 3 predaje nehnuteľností na vysoko profesionálnej úrovni-vrelo odporúčam.
Veľká spokojnosť so službami pána Troppa , ochota, ústretovosť a profesionálny prístup.
Doporučujem, skúsený maklér ochotný poradiť aj po predaji nehnuteľnosti.
Dobrý deň, p. Tropp, pracoval som dlhé roky v zahraničnom obchode ako vedúci obchodný zástupca a viem, čo sa v práci dobrého obchodníka skrýva. Preto sa Vám chcem touto cestou poďakovať za úspešné zrealizovanie predaja bytu. Ste človek, odborník a obchodník, ktorý sa profesionálne vyzná vo svojej práci. Na vašu dobre a rýchlo vykonanú prácu predaja bytu, len slova chvály a uznania. Som rád, že ste moju manželku doslova oslobodil od stresov a starostí vo veci predaja bytu. Do ďalšej Vašej práce Vám prajem hodne úspechov. Nech sa Vám darí.
Vladimír MADEJA
Naprostá profesionalita, perfektní přístup, byl jsem naprosto spokojen. Díky.
Ing.Petr Medáček
Pán Tropp nám zabezpečoval predaj už druhej nehnutelnosti. Pracuje profesionálne a má prehľad o realitnom trhu. Veľmi ochotne zbehol z vysokohorskej túry vo svojom voľne aby vyhovel klientovi, ktorý si chcel neplánovane urobiť obhliadku. Určite ho odporúčam a v prípade potreby ho zase oslovím.
Valerián Lukačko
Spišská Kapitula
5/5